Excerpt: Op dinsdag 8 juli is de studiezaal gesloten.

30 juni 2025

Komende week wordt het depot van het Drents Archief grondig gereinigd. Dit doen we zodat de archiefstukken in goede condities bewaard kunnen blijven. Het is een preventieve reiniging waarbij het depot heel grondig van boven tot onder wordt schoongemaakt. Dit wordt een keer in de zoveel tijd gedaan.

Wat merk ik hiervan?

Als bezoeker van het Drents Archief kun je hinder ondervinden van deze werkzaamheden. Zo kan het soms iets langer duren voor een archiefstuk uit het depot gehaald kan worden. Vraag dus de stukken die je wil inzien van te voren aan! Ook is vanwege de schoonmaak onze studiezaal gesloten op dinsdag 8 juli. Op donderdag 10 juli zijn we vanaf 15.00 uur gesloten.
 
Onze excuses voor het ongemak! Heb je nog vragen? Stuur dan een e-mail naar info@drentsarchief.nl.
 
Wil je meer weten over hoe het reinigen van het depot in z'n werk gaat? Vorig jaar schreven we dit artikel er al eens over.