Films en filmfragmenten (Drents Archief)

Uw zoekacties: Topografisch Historische Atlas Films en filmfragmenten
Films en filmfragmenten
beacon
8.492  films en filmfragmenten
 
 
 
 
Datering:
1957
Titel:
Aannemersreis
Maker:
H.Timmer
Samenvatting:
Aannemersreis "Zweden".
We zien een paar mensen bij een personenauto op een ferry, stads en landschap beelden, in een timmerfabriek, bord KRAFT & LJUS, landschap en stadsbeelden, picknick langs de kant van de weg,
bootreis weer naar huiis.
Soort:
Film, 8 mm
Kleur/zwartwit:
Zwartwit
Geluid/stom:
Stom
Lengte:
31'
 
 
 
 
 
Erfgoedstuk
1 fragmenten
Datering:
1967 - 1974
Titel:
Personeelsuitje
Samenvatting:
Personeel van bedrijf maakt uitstapje.
Soort:
Film
Titelgegevens:
Nee
Lengte:
circa 6'
 
 
 
 
 
Datering:
Vanaf 1995.
Titel:
Diverse TV opnamen
Maker:
RTV Drenthe, Teleac, NCRV, RTL
Samenvatting:
Foxwolde en het landgoed Het Kleibos; Het gebouw Tichelwerk en het beheer van het landgoed; Interviews met insiders en werkenden op diverse locaties in het Drentse landschap; Over Orvelte en de toeristen; Promotiefilmpjes; Wetenswaardigheden over de adder; Over het waterbeheer in het algemeen; De Borger hunebedden; Tjitse Terpstra, de schaapherder van het Hijkerveld; Marga Kool over De Blinkerd; Over verwaarloosde gebouwen in Veenhuizen en wat daarmee moet worden gedaan; De oude boerderij op het landgoed Kamps; De groei van het aantal vakantiehuisjes in Drenthe en de gevolgen voor de natuur; Documentaire over mysterieuze doden uit het veen (veenlijken); Beschermen van weidevogels in Drenthe.
Opdrachtgever:
Stichting Het Drentse Landschap
Soort:
Video, VHS
Kleur/zwartwit:
kleur
Geluid/stom:
geluid
Lengte:
3u. 5min.
 
 
 
 
 
Datering:
januari 2005
Titel:
Diever Journaal
Maker:
Videoclub Diever
Samenvatting:
Optreden Jagerskoor uit Haulerwijk; Kerststukjes maken; Instuif in de Grote Kerk; optreden plattelandsvrouwen-piratenkoor uit Dwingeloo bij de ANBO; Opgravingen op Kalteren i.v.m. nieuwbouwwijk; Muurschilderingenin de J.T. Seinenhof; Optreden van Advendo en Jici-Pop in de Kruiskerk; Kerst op de Brink.
Soort:
DVD, cd-r
Kleur/zwartwit:
Kleur
Geluid/stom:
Geluid
Lengte:
1u. 3min.